ניירות גלגול

ניירות גלגול הן הנייר אשר עוטף את תפזורת הקנאביס הן מהוות את אחד האלמנטים החשובים ביותר לצריכת קנאביס בצורה הפופולארית ביותר.

כמו כל מוצר שעבר זמן ארוך מיום תחילת שימושו, גם לניירות הגלגול יש אינספור וריאציות בכל הסוגים, הגוונים, הגדלים, הטעמים והריחות שתוכלו להעלות על דעתכם.

לפני הרכישה חשוב לקחת מספר קריטריונים בחשבון  הנוגעים לשימוש שלכם, בין הוריאציות השונות חשוב להקפיד בין היתר על מספר דברים:

  • הגודל: איזה גודל נבחר על מנת לצרוך קנאביס בצורה שלא תפגע בנו? במידה ואנחנו מעשנים קנאביס בעל אחוזי THC גבוהים יותר, אולי נרצה לגלגל ג’וינט יותר קטן? במידה ואנחנו מעשנים יותר לאורך היום, אולי נרצה להקטין את גודל הנייר על מנת לא לפגוע בסבילות שלנו לקנאביס הרפואי?
  • העובי: לעובי של ניירות הגלגול יש קשר חד משמעי לטעם הסופי אשר יתקבל אצלנו בעת צריכת הקנאביס. ניירות עבים יותר עשויים כמעט תמיד להשאיר טעמים שלא נאהב בפה, במיוחד לאחר סיום מחצית מהג’וינט. בפעם הבאה בקשו מהמוכר בדראגסטור ניירות גלגול דקים, דבר אשר יבטיח חווית עישון שבה נטעם את הקנאביס שלנו בצורה הטובה ביותר ונחווה את מלוא פרופיל הטרפנים.
  • הצבע, נייר לבן ובצבעים? תגידו לא תודה בנימוס. נייר לבן הוא נייר מולבן והוא מתאים לשימוש בסיגריות, בנוסף הוא ספוג בחומרי בעירה על מנת לזרז את תהליך הבעירה, מה שמתאים לסיגריות לאו דווקא מתאים לקנאביס שלכם.      נייר לבן וניירות צבעוניים בנוסף מביאים איתם טעם לוואי שרוף מרגע שמגיעים לחצי הג’וינט דבר אשר הופך את חווית העישון לבלתי נסבלת. 
  • מי שעבודת המלאכה לא בשבילו יכול לקנות קונוסים מגולגלים מראש, הם מגיעים לרוב בחבילות של 3 או מארזים גדולים של 10 ו50. בנוסף לרוב הקונוסים מגיעים עם קיסם מילוי לכל קונוס אשר הופך את מלאכת הגלגול לפשוטה ביותר.

השאר את התגובה שלך