שיח מדיקל גרופ

שיח מדיקל גרופ

מובילים מצוינות בעולם הקנאביס הרפואי

ביקורות ממוצעות

תיאור

מובילים מצוינות בעולם הקנאביס הרפואי

שיח מדיקל גרופ, מחלוצות הקנאביס הרפואי בישראל ובעולם ומובילה עולמית בחדשנות בתחום הקנאביס הרפואי משנת 2008. החברה הוקמה על ידי משפחת שריד, דור שלישי של חקלאים, אשר נחשפו דרך מחלת אביהם להשפעות החיובית של צמח הקנאביס על מגוון מחלות. לצד ביסוס מחקרי לסגולותיו של הצמח, משפחת שריד העמיקה במחקר ובפיתוח בתחום הקנאביס הרפואי לטובת שיפור חייהם של אלפי מטופלים ומשפחותיהם. עם השנים, הידע והניסיון העשיר התרחבו לחברה, ומזה כעשור, שיח מדיקל גרופ משווקת קנאביס רפואי באיכות בלתי מתפשרת לאלפי מטופלים חודש בחודשו. מוצרי החברה מיוצרים בהתאם לסטנדרטיים המחמירים ביותר ולהוראות משרד הבריאות.

שיח שמה לה למטרה לפעול לשיפור איכות חייהם של המטופלים תוך מיצוי הפוטנציאל הרפואי הטמון בצמח הקנאביס. אחריות זו באה לידי ביטוי בפיתוח הדור הבא של מוצרי הקנאביס הרפואי ובביצוע מחקרים קליניים פורצי דרך בשיתוף בתי חולים וחברות מובילות.

הידע והניסיון הרב שנצברו בעשור האחרון מאפשרים לחברה שיפור תמידי באיכות מוצריה, תוך שכלול היכולות הטכנולוגיות שלה. נוכחותה של שיח כשחקנית מובילה בתעשיית הקנאביס העולמית מבוססת, בין היתר, על מחקר ופיתוח בתחומים מגוונים: פיתוח זנים ייחודיים של צמח הקנאביס וטכנולוגיות גידול פורצות דרך, פיתוח מוצרים ושיטות צריכה חדשניות, מחקר מקיף אודות החומרים הפעילים בצמח והשפעתם על גוף האדם.וידאו

קטגוריות

מחבר

אימות רישום

האם העסק הזה שלך?

אימות בעלות זו היא הדרך הטובה ביותר לנהל ולהגן על העסק שלך.

עסקים דומים