מרכז המידע

איך לבחור ניירות גלגול

5 דברים שאתם חייבים לדעת לפני שקונים ניירות גלגול

אז נכנסתם לחנות אביזרי עישון וקיבלתם הלם מרוב סוגי ניירות הגלגול שמילאו את המדפים, קינג סייז, סמול ומדיום הם רק חלק מהשמות שבטח יצא לכם כבר לשמוע, אם לא הבנתם למה מתכוונים אל תרגישו לא נעים, יש עשרות סוגי ניירות והיום באנו לעשות לכם סדר בבלאגן, במאמר הבא נסביר את כל מה שצריך לדעת על סוגי הניירות השונים והחומרים מהם עשויים כדי שתבחרו את נייר הגלגול הכי פחות מזיק שיתאים בדיוק לצרכים שלכם.

קרא עוד
טריכומות בצמח הקנאביס

טריכומות בצמח הקנאביס

כשמדובר בצמח הקנאביס ברבים מן המקרים רב הנסתר על הגלוי, במידה ויש לכם היכרות עם הצמח ודאי שאלתם את עצמכם מהן אותן השערות או אותן בועות קטנטנות ודביקות אשר מכסות את התפרחות והעלים של הזנים האהובים עליכם. הן נוטות להיות זוהרות, ונושאות ארומות נהדרות של טרפנים עשירים, בנוסף אם תביטו מקרוב בעזרת לופה או מיקרוסקופ, אותן שערות נוצצת יראו באופן שונה לחלוטין כך שיופיעו לעיננו בצורת בועיות קטנטנות הנקראות טריכומות.

קרא עוד
קנאביס רפואי וניתוחים

צריכת קנאביס רפואי לפני ואחרי ניתוח

האגודה האמריקאית להרדמה ורפואת כאב גיבשה שורת הנחיות בסיסיות לניתוח מטופלים הצורכים קנאביס. לאחר זמן רב בו היה חוסר בהירות בכל הקשור לשימוש בקנאביס רפואי והרדמה לפני ניתוח, האגודה האמריקאית להרדמה ורפואת כאב גיבשה שורת הנחיות מפורטות ומושכלות לגבי האינטראקציות האפשריות בין קנאביס ותרופות הרדמה לפני, במהלך ואחרי הניתוח.

קרא עוד

קנאביס וכאבים כרוניים

כאב כרוני הינו בין הגורמים המרכזיים לפגיעה תפקודית, כיום קנאביס רפואי בניגוד לשנים האחרונות נעשה טיפול נפוץ למדי עבור אנשים הסובלים מכאב, לשם המחשה ההתוויה השכיחה ביותר בישראל בגינה מטופלים מקבלים רישיון לשימוש בקנאביס רפואי היא עבור הקלה בכאבים כרוניים. יעילות צמח הקנאביס לסיוע בסבילות לכאב מתועדת עוד מהמאה ה28 לפניה"ס.   

קרא עוד

קנאביס ופוסט טראומה PTSD

מה אתם יודעים על קנאביס רפואי לטיפול והקלה בפוסט טראומה (PTSD) ? קנאביס הוכח במספר מחקרים כטיפול יעיל לפוסט טראומה והתסמינים הנלווים לה כגון קשיי שינה, חרדה ודיכאון. מי רשאי לקבל ואיזה זנים יכולים להתאים? קראו את המאמר שלנו אודות PTSD וקנאביס לכבוד יום בריאות הנפש העולמי החל היום.

קרא עוד